Polska tania, ale nie dla Polaków

08.04.12

Jedzenie, samochody, nawet mieszkania i benzyna są w Polsce tańsze w porównaniu z wieloma krajami w Europie. Co jednak z tego, skoro - w odróżnieniu od np. Czechów, Hiszpanów, Niemców czy Brytyjczyków - i tak na niewiele nas stać. Powód? Wciąż zarabiamy mało w stosunku do tego, co ile u nas kosztuje - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

RSS

Polak rzadziej sięga po gazetę

08.05.11

Marzec tego roku nie był dobrym miesiącem dla ogólnopolskich dzienników. Spadła sprzedaż niemal wszystkim tytułom, a więcej czytelników niż przed rokiem miał tylko "Super Ekspress". Największe straty odnotował "Przegląd Sportowy" - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, publikowanych przez WirtualneMedia.pl.

RSS

Studencka robotomania z ASTORem

29.11.12

Tegoroczna jesień upływa pod znakiem rywalizacji młodych konstruktorów robotów mobilnych z logotypem ASTORa. Trzecia edycja Festiwalu Robotyki ROBOCOMP, organizowanego przez Koło Naukowe INTEGRA działające przy Katedrze Automatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH, zgromadziła w dniu 10 listopada tłumy ambitnych studentów i miłośników nowoczesnych technologii . ASTOR, dystrybutor robotów Kawasaki i EPSON, został Złotym Sponsorem wydarzenia.

czytaj dalej

RSS

Solorz przejmie Plusa?

29.11.10

Doradcy Zygmunta Solorza analizują, czy twórca Polsatu jest w stanie przejąć operatora komórkowej sieci Plus, spółkę Polkomtel - taką informację podaje agencja Reutera, powołując się na źródła na rynku.

RSS

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Bankowe tokeny do wymiany

08.06.11

Zajmująca się bezpieczeństwem sieciowym firma RSA oferuje swym klientom bezpłatną wymianę tokenów SecureID swej produkcji. To niewielkie urządzenia, których miliony ludzi na całym świecie używają do weryfikacji internetowego dostępu do kont bankowych i firmowych sieci.

RSS

Kto chce kupić Arsenal?

15.04.10

Czwarty pod względem wielkości akcjonariusz Arsenalu - czołowego klubu angielskiej Premier League i ćwierćfinalisty Ligi Mistrzów - wycofuje się z klubu. Nina Bracewell-Smith chce sprzedać posiadany pakiet 15,9 procent akcji.

RSS

Innowacyjne rozwiązanie platformy Olenova dla e-handlu

22.07.12

Jeszcze w lipcu ma ruszyć platforma Olenova, stworzona przez wrocławską firmę Olesoft Sp. z o.o. Użytkownicy platformy, która skierowana jest głównie do firm produkcyjnych, a także hurtowni i sklepów, będą mogli uprościć i w pełni zautomatyzować proces wymiany informacji o wytwarzanych i sprzedawanych produktach. Dzięki nowoczesnej technologi znacznie skrócą czas, który wcześniej musieli poświęcić na ręczne wprowadzanie danych o oferowanych produktach, a tym samym zmniejszyć swoje koszty.

czytaj dalej

RSS

Miliardowa strata giganta ubezpieczeń

22.09.11

Ze stratą 697 mln funtów (1 mld dolarów) londyński rynek ubezpieczeniowy Lloyd's zakończył I półrocze bieżącego roku. Dla porównania, w I półroczu 2010 r. zysk firmy wyniósł 628 mln funtów. Tegoroczna strata jest wynikiem rekordowego wzrostu wypłaty odszkodowań z tytułu klęsk żywiołowych, w tym marcowego trzęsienia ziemi w Japonii.

RSS

These types of car loans might put money into your membership

29.01.13

For anybody who is capable where you believe simply take away a guaranteed payday loan, make sure you understand that benefit is extremely significant. Occasionally benefit beat can easily determine in order to around 300 percentage. These companies benefit from loopholes inside usury laws and regulations, to be able to defend against the bounds subjected to superior interest levels. Before making the ultimate final decision on the payday cash loan firm to select, research the corporation within the A great deal better Enterprise Bureau's web page.

czytaj dalej

RSS

Materac sprężynowy czy piankowy? A może hybrydowy?

08.11.15

Statystyczny człowiek w ciągu całego życia poświęca na sen aż 26 lat. Zdrowy sen pozwala na regenerację organizmu, prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także wpływa na witalność oraz dobre samopoczucie. Czynnikiem, który ma szczególne znaczenie dla prawidłowej jakości snu jest wybór odpowiedniego materaca. Właściwy wybór jest tym ważniejszy, że łóżko przestaje być już tylko meblem. Coraz częściej staje się sercem domu - miejscem przeznaczonym na zabawę, relaks i przyjemne spędzanie czasu z rodziną.

czytaj dalej

RSS

W sprawie gazu nie ma zgody z Brukselą

29.10.10

Nie ma powodów, by Polska była w jakiś specjalny sposób nadzorowana przez Komisję Europejską, ponad przepisy unijne i standardy obowiązujące inne kraje członkowskie - powiedział w czwartek premier Donald Tusk w Brukseli odnośnie tego, że KE chce zobaczyć umowę o przejęciu zarządzania gazociagiem jamalskim przez GazSystem. A Bruksela jest tymczasem coraz bardziej skonsternowana faktem, że Polska nie chce pokazać jej tej umowy.

RSS

The win improved Toronto to 3-2 and moved them into

08.08.14

TORONTO -- The Toronto Maple Leafs are giving Brian Burke plenty to think about ahead of the NHL trade deadline. Patrick Marleau scored twice Thursday as the San Jose Sharks edged Toronto 2-1, sending the stumbling Leafs to their seventh loss in eight games and knocking them out of playoff position in the Eastern Conference. "We need a win somehow," said Leafs coach Ron Wilson. Burke put the players on alert when he told a Toronto radio station Wednesday that he was in the market for a goaltender ahead of Mondays trade deadline. Judging by the teams play of late, he probably wont stop there.

czytaj dalej

RSS

Comprehension Consolidation Loans and Their Positive aspects

08.03.13

A six-month prepayment condition is bearable, whilst a couple of twelve months punishment clause is improper. This can be very beneficial to seek the recommendation of having an true home legal representative ahead of into into difficult income applying for. Common, challenging dollars bank real estate property loans may not be the preferred method of loans. Nonetheless, connect loans help consumers with a lesser amount than superb credit rating the chance to get hold of a home and gives capital to professionals for residential and conventional financing houses.

czytaj dalej

RSS

CCC Przedłuża Umowę Najmu 10 900 Metrów Kwadratowych w Prologis Park Wrocław IV

08.09.13

WARSZAWA – 22.08.2013 r.– Prologis, Inc. (NYSE: PLD), wiodący globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował dzisiaj o przedłużeniu umowy najmu 10 900 metrów kwadratowych powierzchni dystrybucyjnej z Grupą CCC, największym producentem obuwia w naszym kraju oraz liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia.

czytaj dalej

RSS

Unsecured Loans - Guarantee Free Financial

08.03.13

Instant payday loans-Get a simple rest from income urgent Have you been confronting short-run money crisis? Will it be challenging that you create the right amount of funding quickly?

czytaj dalej

RSS

znalezionych: 4002, strona 1 z 267
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny