Sporo zarobić mogš nie tylko lekarze

15.04.16

Lubelszczyzna ma okazję do rozkręcenia perspektywicznego biznesu. Turystyka medyczna rozwija się dynamicznie na całym œwiecie. Globalny rynek ma wartoœć szacowanš na 40–60 mld dol. I roœnie o 20 proc. rocznie.

Rozpoczynający pracę w szczególnych warunkach lub charakterze po 1998 r. nie mieli prawa oczekiwać wcześniejszych emerytur W 60 km od granicy Polski przez 10 dni i nocy płonęły zakłady utylizacji opon. Okoliczne tereny zostały tak skażone, że przez 2-3 lata nie można tam będzie hodować zwierzšt, ani produkować mleka. Rzšd wypłaci odszkodowania rolnikom. Demokratyczne partie na Zachodzie coraz częœciej budujš swojš pozycję i wpływ na propagandzie zorganizowanej nienawiœci wobec konkurentów i formułujš wobec nich jednoznaczne zarzuty zdrady kraju. Ten klimat stał się podglebiem dla zjawisk zachodzšcych w polskiej polityce.Nie zapadła żadna decyzja, ani nie jest przygotowywane rozwiązanie zakładające likwidację wydziałów rodzinnych i nieletnich - zapewnił minister sprawiedliwości Rady izb notarialnych muszą zorganizować i prowadzić aplikację dla wszystkich, którzy zdali egzamin i spełniają warunki wpisu na listę aplikantów 128 dni zajęło w tym roku przeciętnemu polskiemu kredytobiorcy zarabianie na dwanaœcie rat hipotecznych. To najlepszy wynik w historii badania i o 10 dni krótszy niż przed rokiem.

Upływ 5-letniego terminu do wydania decyzji ustalającej zobowiązanie podatkowe nie jest przeszkodą do uchylenia przez organ odwoławczy zakwestionowanej decyzji i orzeczenia co do istoty sprawy, jeśli decyzja została wydana przed tym terminem

Liza Adamenko, żona była członka zarzšdu Łukoilu, straciła pierœcionek wart około 47 milionów rubli. 19-latka zasnęła pod drzwiami swojego domu w Moskwie. Kończšcy się sezon Serie A będzie też końcem pewnej epoki włoskiego futbolu? Z boiska mogš zejœć piłkarze-symbole, czyli Francesco Totti, Luca Toni i Antonio Di Natale.

Co najmniej 74 osoby zginęły, a 93 zostały ranne w czwartkowych zamachach samobójczych na południu Iraku w pobliżu miasta An-Nasirija - podała agencja AFP, powołujšc się na lokalne służby medyczne. Będzie łatwiej zmienić dostawcę prądu. Sprawdzenie licznika finalizuje zmianę sprzedawcy. Są już wzorce umów dystrybucyjnych Prezydent Francji Emmanuel Macron w poniedziałek w przemówieniu transmitowanym przez telewizję ogłosi szereg zmian w polityce, które sš wynikiem dwumiesięcznych konsultacji społecznych z udziałem prezydenta - informuje AFP.Niższe koszty pracy specjalistów i bliskoœć Niemiec to atuty, które doceniajš firmy informatyczne decydujšce się na działalnoœć w Zachodniopomorskiem. Wydatki na jedzenie przekraczające kwotę diety trzeba opodatkować – to najnowsze stanowisko warszawskiej Izby Skarbowej Zanim trafią na drogi, muszą się sprawdzić w bezpiecznych warunkach. Bezpiecznych dla wszystkich uczestników kierowców, rowerzystów i pieszych

RSS

Macron już nie wierzy w NATO

08.11.19

– Doœwiadczamy dziœ œmierci klinicznej sojuszu atlantyckiego – uważa prezydent. I marzy o partnerstwie z Rosjš.

RSS

Kredyty na auta w USA nowymi subprime?

29.03.16

85 proc. zakupów samochodów w USA przez osoby fizyczne odbywa się na raty. Agencja ratingowa Fitch zaniepokoiła się stanem rynku — pisze „La Tribune".

RSS

Wizerunek Temidy do poprawy

22.04.10

Co czwarty rzecznik prasowy w sądach i prokuraturach nie ma swego gabinetu, co piąty nie podaje na stronie internetowej numeru komórki

RSS

Różnorodnoœć się opłaca

01.10.19

Firmy z istotnš reprezentacjš kobiet w zarzšdach i radach nadzorczych majš lepszš kulturę korporacyjnš i lepiej sobie radzš pod względem ekonomicznym – zgodzili się uczestnicy debaty na Europejskim Forum Nowych Idei.

RSS

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Mało kamer w więzieniach

15.04.10

Monitoring zwiększa realne szanse na uratowanie życia samobójcy. Obserwowanych cel jest jednak za mało

RSS

Sondaż: PiS z dużym spadkiem, Nowoczesna poza Sejmem

08.04.18

7,4 punktu procentowego poparcia straciło w dwa tygodnie Prawo i Sprawiedliwoœć w sondażu przeprowadzonym dla portalu DoRzeczy.pl przez pracownię Estymator. Partia Jarosława Kaczyńskiego do utrzymania rzšdów potrzebowałaby koalicjanta.

RSS

Samorzšd, ekologia i ochrona zdrowia

22.11.19

„Silny samorzšd – silne państwo" – pod takim hasłem odbył się we Wrocławiu VII Dolnoœlšski Kongres Samorzšdowy. Wzięło w nim udział ponad 500 goœci.

RSS

Ile potrzeba na przeżycie

15.04.10

ZUS odmówił przyznania renty, bo uznał, że świadczeniodawca dostaje już zasiłek od gminy. Zrobił to, mimo że kwota zasiłku była o 1/3 niższa od renty

RSS

Michał Szułdrzyński: Reductio ad Putinum

22.06.19

Kilka dni temu prof. Leszek Balcerowicz napisał na Twitterze: „Raport UE o rosyjskiej dywersji w mediach społecznoœciowych przed wyborami do PE wymienia m.in. przekaz, że pożar katedry Notre Dame pokazał upadek wartoœci chrzeœcijańskich w UE. Czy patriotyczno-katolickie kręgi w Polsce głosiły te brednie suwerennie?".

RSS

Lufthansa znów na polowaniu

01.05.16

Umocnienie niskokosztowych linii Eurowings poprzez stworzenie nowej grupy lotniczej w Europie - to pomysł prezesa niemieckiej linii Carstena Spohra na to, jak uciec konkurencji.

RSS

Oryginalne prezenty pod choinkę z antykwariatów

15.12.19

Debiut literacki Andrzeja Sapkowskiego może być atrakcyjnym upominkiem. Podobnie jak obraz Witkacego.

RSS

Małe działki bez prawa pierwokupu

08.04.10

Kupując działkę rolną o powierzchni do 1 ha, nie trzeba będzie mieć na to zgody Agencji Nieruchomości Rolnych

RSS

Zatrzymano medalistę z Rio. Podejrzany o molestowanie

29.07.19

Węgierski pływak Tamas Kenderesi, który startował w mistrzostwach œwiata w Korei Południowej, otrzymał zakaz opuszczania kraju po tym, jak został aresztowany za rzekome molestowanie seksualne

RSS

Można sprzedać lokal i nie stracić bonifikaty

08.05.10

Kupujący mieszkania od gminy znaleźli sposób, by je sprzedać bez zwrotu upustu. Mogą też uniknąć zapłaty podatku od zysku ze sprzedaży

RSS

25-lat Krajowej Rady Drobiarstwa - Izby Gospodarczej

08.04.16

Dwa dni trwała w Poznaniu konferencja zatytułowana: "Polski Sektor Drobiarski w obliczu globalnych wyzwań".

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny