STÓŁ 90szer/210dł+6 KRZESEŁ Z DREWNA BUKOWEGO

08.05.10

Sprzedający: tomekczersk
Cena Kup Teraz: 1 050,00 zł
Do końca: 13 dni (sob 22 maj 2010 00:00:39 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: Dracen
Cena Kup Teraz: 86,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 11 kwi 2010 23:55:09 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: ribespw
Cena Kup Teraz: 490,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 14 cze 2010 22:57:30 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

joomplu:1494

joomplu:181

joomplu:128

Sprzedający: artdecopaint
Cena Kup Teraz: 110,00 zł
Do końca: 29 dni (śro 28 lip 2010 23:55:00 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: GROMAG_pl
Cena Kup Teraz: 149,95 zł
Do końca: 9 dni (sob 17 lip 2010 23:40:45 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: zetes66-meble
Cena Kup Teraz: 159,00 zł
Do końca: 29 dni (pią 21 maj 2010 23:52:40 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

joomplu:482Sprzedający: julka74
Cena Kup Teraz: 38,80 zł
Do końca: 9 dni (sob 01 maj 2010 23:52:57 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: impresjeogrodowe
Aktualna cena: 4,50 zł
Do końca: 13 dni (śro 14 kwi 2010 23:35:30 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: SZULA_PW
Cena Kup Teraz: 4 800,00 zł
Do końca: 13 dni (śro 21 kwi 2010 23:07:53 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: rpiotrek7
Cena Kup Teraz: 2 500,00 zł
Do końca: 6 dni (nie 14 mar 2010 23:22:45 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: Wieruszowiak
Cena Kup Teraz: 73,99 zł
Do końca: 13 dni (nie 21 mar 2010 23:36:59 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: Synonix
Cena Kup Teraz: 24,90 zł
Do końca: 13 dni (pon 05 lip 2010 19:38:17 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiRSS

KWIETNIK ROZPOROWY NA 11 kwiatów - metalowy

29.03.10

Sprzedający: gambozin
Cena Kup Teraz: 57,00 zł
Do końca: 9 dni (śro 07 kwi 2010 23:54:58 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

ciekawy stolik z sześcioma szufladkami

15.04.10

Sprzedający: mirek-man
Cena Kup Teraz: 699,00 zł
Do końca: 29 dni (pią 14 maj 2010 18:07:14 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Materac Ankara Kokos 90x180 Materace HIT!!! -25%

15.03.10

Sprzedający: km_meble
Cena Kup Teraz: 186,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 28 mar 2010 23:30:56 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Narożnik SAXO - w kwietniu supertanio !!!

01.05.10

Sprzedający: MEBLE_BEST
Cena Kup Teraz: 790,00 zł
Do końca: 13 dni (pią 14 maj 2010 23:29:45 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Meble ogrodowe huśtawka ławka stół wc OKAZJA!!

08.05.10

Sprzedający: michal290388
Cena Kup Teraz: 750,00 zł
Do końca: 9 dni (pon 17 maj 2010 23:58:45 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

PIĘKNE ŁÓŻKO ELENA BALDACHIM 140x200 TANIO !!

29.03.10

Sprzedający: ARTBI3
Cena Kup Teraz: 790,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 11 kwi 2010 23:51:09 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

RATTAN ,SOFA ,FOTEL ,STOLIK, ZESTAW RATTANOWY CUDO

29.04.10

Sprzedający: eHIPERBOLA
Cena Kup Teraz: 6 450,00 zł
Do końca: 29 dni (pią 28 maj 2010 23:47:57 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

naklejki TYGRYS ZEBRA LEW ZWIERZĘTA 130 cm set1

01.04.10

Sprzedający: lidka500
Cena Kup Teraz: 53,90 zł
Do końca: 13 dni (śro 14 kwi 2010 23:45:58 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

DYWAN SHAGGY 5cm 180x270 SALMON ! PROMOCJA!!!

08.05.10

Sprzedający: dywany-lublin-pl
Cena Kup Teraz: 349,00 zł
Do końca: 29 dni (pon 07 cze 2010 00:00:13 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Garderoba - Pani Justyna - Jelenia Góra

01.03.17

joomplu:1572

RSS

NAKLEJKI NA ŚCIANĘ 100CM X 80CM WYSYŁKA 0 ZŁ

15.05.10

Sprzedający: FENIKS-DESIGN
Cena Kup Teraz: 98,00 zł
Do końca: 13 dni (pią 28 maj 2010 23:47:07 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Materac Olimp 100/200 7stref LATEKS MEMORY TANIO

22.03.10

Sprzedający: meblemarzenie
Cena Kup Teraz: 650,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 04 kwi 2010 23:50:00 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Materac Materace Ankara Lateks 80x180 PROMOCJA!!!

15.03.10

Sprzedający: km_meble
Cena Kup Teraz: 205,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 28 mar 2010 23:08:09 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

ŁÓŻKO ELENA BALDACHIM 180x200 SZAFKA GRATIS!!!

29.03.10

Sprzedający: ARTBI3
Cena Kup Teraz: 890,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 11 kwi 2010 23:51:09 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

MATERAC JAMAJKA 90X200+GRATIS!!! WYSYŁKA GRATIS!!

15.03.10

Sprzedający: www_mebleidea_pl
Cena Kup Teraz: 531,00 zł
Do końca: 9 dni (śro 24 mar 2010 23:26:38 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny